Scandal agency, pansky striptiz, rozlucka so slobodou, ladies night, damska jazda, scandal tour, len pre zeny tour, magic mike, stripter, pansky striptiz show, vystupenie pansky striptiz

scandal show 2024
pánsky striptíz od scandal agency

Scandal show 2024

Tešiť sa môžete nie len na pásnsky stirptíz:

Pripravte sa na nezabudnuteľný večer plný vášne, tanca a erotiky, pretože najobľúbenejšie podujatie štýlu ladies night na Slovensku sa vracia! SCANDAL SHOW 2024 je pánsky striptíz, na ktorom sa necháte unášať vďaka 2-hodinovej SHOW, ktorú organizuje Scandal agency v spolupráci so skúseným choreografom a tanečníkom Markom Topolom z Malorky.

S novou SCANDAL SHOW zavítajú do tradičných miest ako Košice, Poprad, Žilina, Trenčín, Bratislava, Nitra, Banská Bystrica a nebude chýbať aj niekoľko nových zastávok. Pripravte svoje najlepšie outfity a pripravte sa na to, že sa pred vami predvedie niekoľko krásnych mužských tiel. Táto unikátna show spojí tanec, hudbu, akrobatické prvky a samozrejme nezabudnuteľnú dávku sexepílu.

Moderátorom večera bude charizmatický moderátor Peter Obert, ktorý dodá tomuto večeru ešte viac energie. Bez ohľadu na váš partnerský stav – či ste zadané, vydaté, rozvedené, slobodné alebo práve pred veľkým dňom D, táto show je stvorená pre všetky ženy, ale aj pre všetkých ktorí obdivujú pohľad na krásne mužské telo. Je to príležitosť na „vypustenie pary“ a na nezabudnuteľný večer plný zábavy.

Scandal show 2024 - plagát

Pokiaľ hľadáte ideálnu dámsku jazdu, či je to večer s kamoškami alebo rozlúčka so slobodou, tak THE SCANDAL SHOW 2024 je práve pre Vás!

Predchádzajúce akcie

IČO: 52435652 IČ DPH: SK2121024422

Michalovská 7

04011 Košice

Slovensko