Scandal agency, pansky striptiz, rozlucka so slobodou, ladies night, damska jazda, scandal tour, len pre zeny tour, magic mike, stripter, pansky striptiz show, vystupenie pansky striptiz

Na SCANDAL SHOW 2024 zavíta aj exotický hosť priamo z Kuby!

Bežný chod života preruší výbuch vášne a energie, keď sa na scéne objaví talentovaný kubánsky tanečník, ktorý sa stane súčasťou ohromujúcej tanečnej show THE SCANDAL SHOW 2024. Jeho príchod do nášho tímu vnáša do programu novú dimenziu elegancie, šarmu a ohromujúcu tanečnú virtuozitu.

Meno tohto živého ohňa na pódiu je Lekyam a jeho príbeh je rovnako fascinujúci, ako jeho tanec. Narodil sa na Kube a odmalička žiaril láskou k hudbe a pohybu. Práve táto vášeň a talent ho postupne priviedli k tanečnému umeniu. My sme ho milé dámy pre vás vyspovedali a prinášame vám exkluzívny rozhovor, ktorý spravil len pre Scandal Agency.

Ahoj Lekyam tešíš sa na rozhovor pre diváčky THE SCANDAL SHOW?

Áno jasne, poďme na to 😊.

Odkiaľ pochádzaš Lekyam?

Som Kubánec a som rodák priamo z Havany.

Kde si sa narodil a kde si vyrastal?

Narodil som sa a vyrastal som v hlavnom meste Kuby.

Aké je to žiť na Kube?

Život na Kube je úplne skvelý, kvalita života, ľudia, klíma,  je to radosť v celej svojej kráse.

Odkedy sa venuješ tancovaniu?

Povedzme , že som tancoval od 13 alebo 14 rokov a od 21 rokov profesionálne a bol som súčasťou niekoľkých tanečných skupín na Kube.

Venoval si sa aj niečomu inému okrem tancovania?

Istý čas som pracoval ako model a to na Kube, ale aj v Španielsku.

Kde momentálne tancuješ?

Momentálne okrem Scandal agency pôsobím ešte v dvoch agentúrach a chcel by som touto cestou poďakovať za túto príležitosť tancovať na podujatí akým je THE SCANDAL SHOW 2024.

Akým športom sa venuješ?

Keď aktuálne netancujem alebo nie som s rodinou, tak si zacvičím vo fitku. Tak isto mám veľmi rád extrémne športy.

Ako dobre poznáš Slovensko?

Slovensko v podstate nepoznám, ale to čo som zdokumentoval je veľmi cool. Máte na Slovensku naozaj veľmi krásne ženy. Milé dámy pripravte sa na to, že budete súčasťou naozaj skvelej šou, ktorú pripravujeme spolu so Scandal Agency.

THE SCANDAL SHOW 2024

 

Scandal agency, pansky striptiz, scandal show, rozlucka so slobodou, ladies night, damska jazda, scandal tour, len pre zeny tour, magic mike, stripter, pansky striptiz show, vystupenie pansky striptiz, darček pre ženu

Práve teraz je ten správny čas pripojiť sa k najkontroverznejšej show tohto roka! THE SCANDAL SHOW 2024 garantuje, že vás uchváti už od prvého okamihu a nechá vás v napätí a vzrušení až do posledného momentu. Pripravte sa na explóziu škandálov, pikantných odhalení a nášho exotického hosťa Lekyama, ktorého tanečné kúsky vám rozhodne nedajú spať! Nechajte sa uniesť našou adrenalínom nabitou show a pridajte sa k našim verným diváčkam, ktoré sa už nevedia dočkať prvej show. Buďte súčasťou týchto dych berúcich okamihov, ktoré vám ostanú v pamäti ešte veľmi dlho!